Kamerové systémy

CCTV kamerové systémy

CCTV - kamerové systémy pomáhají zabezpečit interiérové i exteriérové prostory. Při spáchání zločinu pomáhají dopadnout pachatele a zamezit dalším podobným praktikám. Kamerové systémy mají různá zpracování obrazu (záznamové, bez záznamu), různá zobrazovací zařízení, různé velikosti a další atributy. Proto jsou kamerová zařízení vždy šita na míru podle zákazníkových potřeb.

Zabezpečení a ochrana kamerovým systémem

Při zabezpečení ať už prodejny, průmyslového objektu nebo rodinného domu pomáhá kamerový systém objekt chránit před vloupáním, krádežemi, vandalismem a často také odhalit a chytit pachatele. CCTV kamerový systém umožňuje sledování prostoru. Dopředu je možné definovat, jakým způsobem bude sledování prováděno. Volitelné je například rozlišení, detektor pohybu a jiné.

CCTV kamerový systém se záznamem

CCTV kamerový systém se záznamem má výhodu, že se k nahranému záznamu můžete vrátit. Záznam z videokamer může být nahráván na pevný disk nebo do PC. Obě tyto možnosti mají svá specifika. Kamerové systémy se záznamem jsou vhodné pro rodinné domy i velké firmy, jelikož lze zapojit více kamer najednou. Záznamy si lze zpětně prohlížet a to zpravidla do určitého data. Snadná a intuitivní obsluha, samostatné nastavení každé kamery a vzdálený dohled je samozřejmostí u každého instalovaného kamerového systému.

Pomůžeme vám vybrat a nainstalovat optimální kamerový systém vždy pro konkrétní prostor. CCTV kamerovým systémem dokážeme efektivně vybavit malý i velký prostor jako jsou rozlehlá skladiště. Díky našim dlouholetým zkušenostem získáte opravdu komplexní bezpečnostní systém přesně podle vašich individuálních požadavků.

Možnosti kamerových systémů

  • Přenos obrazu přes internet.
  • Diskrétní video dohled.
  • Kompletní systémy pro venkovní prostory.
  • IP kamery.
  • Dlouhodobý záznam obrazu.
  • Samostatné nastavení každé z kamer.
  • Detekce pohybu.

Analogové systémy

Analogové systémy jsou zatím nejrozšířenější technologií v rámci kamerových systémů. Pro záznam se používá DVR tedy pevný disk. Ten pro ukládání a sledování obrazu nahrazuje PC. Přenos signálu zajišťuje koaxiální kabel. Obsluha analogových systémů je pro uživatele jednoduchá.